Ga terug


Beste clubleden,


De Korfrakkers heeft al langer de wens om een multifunctioneel beachsportveld te realiseren. Een grote meerwaarde voor sportclubs in Erp en omgeving. Wij doen daarom mee aan de Nationale Belweken van de VriendenLoterij om deze wens te kunnen vervullen.
Op 16 maart vanaf 19.00 uur kun je een telefoontje verwachten van één van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor De Korfrakker. De helft van je lotprijs gaat direct naar onze clubkas. En als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische (geld)prijzen.
Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we ons beachsportveld kunnen realiseren. Daar gaan we samen toch voor?

Met vriendelijke groet, Ineke Beekmans

PS. Wist je dat de VriendenLoterij een extra bonus uitkeert aan ons wanneer we in de Top 10 van clubs en verenigingen komen waar na drie maanden nog de meeste loten voor meespelen? Hou woensdag 16 maart dus je telefoon in de gaten.